• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Клуб авторської пісні і поезії "Струни душі"

Клуб авторської пісні і поезії "Струни душі"

Всіх шанувальників авторської пісні і поезії запросив клуб «Струни душі», який нинішнього року відкрився у бібліотеці-філії № 6. Він був створений на базі відомого в місті творчого колективу авторської пісні і поезії «Байгород», який очолює Віктор Холявко.

Тут відбуваються і музичні вітальні, вечори пам´яті, зустрічі з цікавими людьми. Кожне засідання присвячується творчому здобутку відомих виконавців.

Дружні зустрічі в бібліотеці клубу авторської пісні і поезії «Струни душі» стали свідченнями того , що бардівський рух процвітає, розвивається, є популярним, поповнюючи свої ряди як самобутніми виконавцями, так і шанувальниками їхньої творчості. На засіданнях панує невимушена, доброзичлива атмосфера, в якій творчі люди знаходять розуміння і підтримку, надихаються на нові пісні.

Заходи в клубі проводитимуться останньої суботи місяця і є безкоштовними.

Тож, якщо Ви пишете пісні та прагнете спілкування з однодумцями, любите слухати пісні в авторському виконанні, запрошуємо Вас до бібліотеки-філії № 6 за адресою: м. Кропивницький, вулиця Михайлівська (Кірова), 29/33, телефон: 24 – 12 – 88.

Кiлькiсть переглядiв: 309

Коментарi