День Відкритих дверей "Бібліотека сьогодні"

2014-09-30

/Files/images/20140930_142914.jpg

30 вересня, у Всеукраїнський День бібліотек в бібліотеці-філії №6 відбувся День Відкритих дверей, який став яскравою непересічною подією для всіх користувачів та гостей.

З відкриттям бібліотеки до нас завітали наймолодші читачі – діти ДВЗ № 60. Їх зустріли як найдорожчих гостей – з хлібом-сіллю.

Святково прикрашена бібліотека зустріла вітальними написами, стендами, яскравими виставками. Протягом дня проводились екскурсії по бібліотеці, ігри, конкурси, перегляди відео-презентації «Найкращі бібліотеки світу», лунали пісні.

Доброю традицією стало те, що бібліотечні свята стають відкриттям талантів наших читачів. Так, центральною подією Дня Відкритих дверей був майстер-клас «Чужому навчайся та свого не цурайся» з постійною читачкою, членом літературно-музичного клубу «Чайка» Гліжинською Наталею Олександрівною. Для учнів 5 класу Кіровоградського колегіуму вона продемонструвала виготовлення своїх цікавих робіт зі стрічок, монет та бісеру.

Ще один наш читач, художник Костанді Володимир Євгенович розповів про свої роботи і був експертом у художньому конкурсі «Бібліотека майбутнього».

Родзинкою свята стала міні-вистава «Ріпка на новий лад» та фото-сесія «Я – казковий герой».

В цей день бібліотека поповнилась новими читачами, які, сподіваємось, стануть постійними нашими відвідувачами.