День інформації " Ярмарок інформаційних послуг"

2014-12-19

19 грудня в бібліотеці-філії № 6 було організовано День інформації «Ярмарок інформаційних послуг», мета якого була ознайомити з інформаційними послугами ; вчити самостійно шукати потрібну інформацію; розвивати логічне мислення та творчу думку.

Для всіх, хто завітав у бібліотеку проведена бесіда-подорож «Перша книга», міні-урок-консультація «Довідкове бюро» та діалог-дискусія «Комп’ютер і книга в інформаційному суспільстві». Надавалась також цікава інформація у розрізі «Чи знаєте ви, що…?» про книгу і комп’ютер. Найменшим читачам нагадали правила поводження з книгою і користування комп’ютером. Весело вони відповідали на питання вікторини «З якої країни літературні герої?». Навіть дорослі читачі залюбки називали цифри у назвах творів.

Всі відвідувачі пройшли анкетування «Бібліотека – центр інформації». За результатами виявилось, що майже всі, особливо молодь, позитивно оцінюють введення комп’ютерних технологій у бібліотеці, її вплив на обізнаність у різних сферах життя.