Всеукраїнський день бібліотек

2015-09-30

/Files/images/20150930_135324.jpg

30 вересня разом зі всіма бібліотека-філія № 6 святкувала Всеукраїнський день бібліотек.

Бібліотечні працівники підготували різні цікаві заходи, екскурсії, акції, презентації, які спрямувались на популяризацію книги, бібліотеки, професії бібліотекаря.

На абонементі всі відвідувачі звертали увагу на виставку «Що читали наші бабусі та дідусі», на якій представлені книжки минулого століття.

На зустріч з автором книги «Працересурсний потенціал регіону» Сільченко Ю.Ю. – кандидатом педагогічних наук, викладачем Кіровоградського педагогічного університету ім. В.Винниченка, завітали учні НВК № 26, які дізналися про особливості вступу до ВНЗ, підготовчі курси університету.

Майстер-клас з біокераміки зацікавив творчу молодь. Завідуюча поділилася деякими секретами у виготовлені виробів з солоного тіста.

Протягом дня в бібліотеці проходили рекламні акції «Загубилася книга» по поверненню заборгованих книг та «Читаюча вулиця» по розповсюдженню рекламної продукції бібліотеки.

Для читачів старшого віку у читальній залі був організований конкурс на краще знання ПК «Он-лай бабусі» та презентація нових надходжень «Книжковий дощ новинок ».

Не зважаючи на похмуру погоду, протягом дня в бібліотеці панував святковий настрій.