• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

2016-05-19

/Files/images/Apx19L-iknw.jpg

19 травня 2016 року бібліотека-філія №6 брала участь у Веб-портації поетичного слова «Акорди поезії українського Каменяра» присвяченій 160-річчю від дня народження Івана Франка. У вебінарі були задіяні: Кіровоградська обласна бібліотека ім.О.М. Бойченка, районні бібліотеки Кіровоградської області, Івано-франківська бібліотека та ін.. Спілкування супроводжувалося відео та презентаціями по біографії та творчості Івана Франка, виступами дітей та бібліотекарів.