Загиблим льотчика присвячується...

2013-11-12

/Files/images/льотчик.jpg

12 листопада в бібліотеці-філії №6 пройшов вечір–пам'ять «Вони як в небі журавлі…», який був присвячений загиблим льотчикам–землякам і приурочений до Всесвітнього дня авіації.

На захід були запрошені учні 10 класу Кіровоградського колегіуму, льотчики-викладачі КДЛАУ, вдови, друзі загиблих льотчиків, які виконували свій обов’язок в Афганістані та Сомалі.

Про нелегку професію льотчика громадянської авіації і свій шлях в авіацію розповів колишній льотчик, командир екіпажу, а нині директор музею авіації КДЛАУ Чижов Борис Ігнатович.

Присутні мали можливість продивитися унікальні кадри с місць подій в Сомалі та Афганістані, які коментував колишній бортінженер Іван Островець.

Вразив всіх своєю відвертістю та життєвою правдою кліп «Пам'ять».

Вшанували хвилиною мовчання всіх, тих хто не повернувся та з честю виконав свій обов’язок.