День відкритих дверей в бібліотеці

2017-09-16

/Files/images/Безымянный коллаж(1).jpg

16 вересня – День міста Кропивницького. До цього свята був приурочений День Відкритих дверей в бібліотеці-філії № 6. Тож, з самого ранку працівники бібліотеки зустрічали своїх користувачів святковими вітаннями.

Відвідувачі з задоволенням поринули в віртуальну подорож «Рідне місто моє» та взяли участь у конкурсі «Найкращий знавець вулиць міста». Багато хто з них поділились своїми спогадами про «старе місто».

Бібліотекарі розповідали про історію міста та про цікаві книги письменників-земляків: Ю. Матівоса («Вулицями рідного міста»), В. Карпова («Подорож у часі»).

А для молодших відвідувачів був організований конкурс малюнків «Місто моєї мрії» та знайомство з книгами місцевих дитячих письменників: К. Рибченко («Наука для онука»), А. Царук («Проліскові дзвони»), Л. Солодової («Липень у Кіровограді»).