Дефіле бібліотечних красунь

2017-11-08

/Files/images/dsc_6958.jpg

«Ви не читаєте? Ми йдемо до вас» - під такою назвою пройшов огляд-дефіле бібліотекарів Кіровоградської МЦБС. Дійство відбувалося в фойє обласної філармонії, де проходило святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Поява красивих дівчат в костюмах, виготовлених власними руками зі старих газет і журналів, викликала справжній фурор. Кожна тримала в руках нові книжки та рекламу своєї книгозбірні. Люди підходили, роздивлялися книги, запитували адреси бібліотек, проте найбільше виявилося любителів селфі, які просто хотіли залишити собі фото на згадку про такі незвичні моделі.

Читачка центральної дитячої бібліотеки в ролі Червоної шапочки пригощала гостей свята цукерками з цікавими передбаченнями.