Зустріч з правознавцем «Сумління . Порядність. Відповідальність»

2017-12-07

/Files/images/SAM_33356.JPG

7 грудня, в рамках Всеукраїнського Тижня права, в бібліотеці-філії №6 відбулась зустріч з правознавцем «Сумління . Порядність. Відповідальність» для учнів 9-10 класів НВК № 26.

Запрошений гість голова Кіровоградської громадської організації «За правову державу» Коротков Віталій Васильович розповів про права, обов’язки та відповідальність молоді, згідно чинного законодавства України та Декларації ООН про права дитини. Розповів про життєві приклади, конкретні ситуації, які розглядалися під час зустрічі, змусили замислитись учнів над необхідністю знати закони нашої країни та вміти їх дотримуватись.

Такі правові зустрічі сприятимуть поглибленню правових знань та формуванню правової культури наших кор