Караоке в бібліотеці

2018-04-27

/Files/images/MyCollages(2)11.jpg

27 квітня, у бібліотеці-філії № 6, на засіданні клубу авторської пісні і поезії «Струни душі» відбувся караоке-конкурс «Весна іде, весні дорогу» , де зібрались співучі таланти клубу.

Весною, як ніколи, хочеться радіти життю і співати радісних пісень. Під супровід фонограми та гітарних акордів свій музичний дебют виконавці адресували своїм коханим, а хтось, можливо,і своєму першому в житті романтичному захопленню.

Для декого з них бібліотека стала першою сценою, а хтось вже доволі професійно підхоплював шпилясті ноти, але насолоду від цього музичного експерименту отримали абсолютно усі.
Наприкінці заходу гості взяли участь у пісенному аукціоні – ведуча пропонувала пісні про весну, жінок, кохання, а учасники повинні були за музичну валюту «нотики» купити пісню і заспівати її. Весело та жваво пройшов конкурс “Перевертні”. Ведуча називала всім відомі пісні, але ”перевернуті” за змістом, а завдання для учасників - відгадати, що це за пісня і проспівати декілька її рядків.

Присутні продемонстрували чудові вокальні та акторські здібності. Бурхливі оплески лунали для всіх виконавців, але справжньою перемогою в караоке стали дружба, активна взаємопідтримка, любов до пісні, усмішки та гарний настрій.