Інформаційна година «Великий Добротворець» (до 100-річчя від д.н. В.О.Сухомлиського)

2018-09-05

/Files/images/IMG_20180905_134112.jpg

28 вересня в Україні буде відзначатися 100-річчя від дня народження нашого земляка, заслуженого вчителя, педагога від Бога, письменника В.О. Сухомлинського.

Напередодні цієї дати, 5 вересня в бібліотеці-філії № 6 відбулася інформаційна година «Великий Добротворець» з метою розкриття інформації про творчість В.О. Сухомлинського, виховання доброти, любові до рідного краю, а також популяризації книги та читання.

Після перегляду документального фільму про Василя Олександровича, в якому відображено життєвий шлях талановитого педагога, було запропоновано здійснити подорож оповіданнями В.О.Сухомлинського, в яких показано уміння дружити, цінувати і берегти дружбу, бути вірним другом. Бібліотекарі зачитали дітям їх улюблені казки. Деякі діти зачитали самі казки, які їм подобаються. Учасники заходу активно брали участь у конкурсах, відгадували загадки, декламували вірші і ділилися своїми враженнями.

В бібліотеці було організовано виставку-персоналію «Все починається з добра, все починається з любові», з якої користувачі мали змогу звертатися до невичерпної криниці мудрості Василя Олександровича Сухомлинського.