День відкритих дверей «Час читати, час все знати»

2018-09-29

/Files/images/Колаж.PNG

29 вересня в бібліотеці-філії № 6 відбувся День відкритих дверей «Час читати, час все знати».

У бібліотеці представлені цікаві та яскраві книжкові виставки для всіх категорій користувачів. Особливою популярністю користувались нові надходження літератури на експрес-інформації «Новинки з осінньої корзинки». Якісні видання приваблювали усіх гостей. Доповнила книжкове розмаїття виставка картин «Творча осінь Валентина Карпова».

Для усіх відвідувачів бібліотека підготувала «подарунки». Насамперед кожен новий читач отримав безкоштовний запис до бібліотеки та читацький квиток на акції «Стань читачем сьогодні». В цей день також усі боржники мали змогу прощення боргів на акції «Книга повертається на полицю». Хвилинка-вікторинка «Я читаю! Я все знаю!» виявила знання користувачів про книги і бібліотеку.

Зацікавила відвідувачів інтернет-пункту слайдова презентація «Незвичайні бібліотеки світу».

День пройшов цікаво та весело.

Ми щиро вдячні нашим постійним користувачам за відданість бібліотеці. І також сподіваємося, що нові читачі, які відвідали бібліотеку, будуть постійними користувачами нашої бібліотеки.