• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

Актуальні зустрічі « Людина – не товар» та юридичний компас « Є права у кожного із нас»

2018-12-12

/Files/images/23456789.jpg

До Всеукраїнського тижня права 12 грудня у бібліотеці- філії № 6 відбулися актуальні зустрічі « Людина – не товар» та юридичний компас « Є права у кожного із нас» зі студентами Кропивницького колежду харчування і торгівлі.

На захід була запрошена представник поліції Варіченко Ольга, яка більш детально розповіла студентам про запобіжні заходи протидії торгівлі людьми, куди звертатися, щоб захистити свої законні інтереси, де знайти потрібну інформацію, як протидіяти дискримінації та насильству на різних рівнях. Студенти дуже активно включилися в обговорення теми та задавали питання щодо прав людини. Їх дуже зацікавили справжні історії з досвіду роботи поліцейського.

Наприкінці заходу бібліотекарі запропонували переглянути книги по правознавству і законодавству та заохочували відвідувати бібліотеку.