Мовна акварель «Розмовляй рідною мовою, розмовляй українською!»

2020-02-21

/Files/images/1232334556.PNG

Розмовляй українською!

Під гаслом «Розмовляй рідною мовою, розмовляй українською!» 21 лютого в бібліотеці-філії № 6 відбулась мовна акварель до Міжнародного дня рідної мови.

Бібліотекарі розповідали читачам про історію свята, про найвидатніших постатей українського мовознавства, про сучасні тенденції розвитку рідної мови та закликали читачів оберігати, плекати та звеличувати українську мову.

Всіма акварельними барвами звучало українське слово у віршах, піснях, легендах, прислів’ях та приказках. Поринути в чудовий і прекрасний світ рідної мови сприяли: мовна вікторина «Слово наше рідне – слово українське!» , мовознавчий двобій «Говоримо українською правильно» . Емоційно та в позитивному настрої відбувся конкурс скоромовок-спотиканок «Хто зможе повторити?»

Протягом дня користувачі мали змогу продивитися відео «Українська мова плюс» .

Бібліотекарі звернули увагу присутніх на виставку-заклик «Переходь на українську!», на якій експонувалися кращі зразки вітчизняної літератури.