Економкошик «Монетизація субсидій»

2020-02-12

/Files/images/IMG_20200212_110440.jpg

Люди різні – питання однакові.

Користувачі бібліотеки-філії №6 часто звертаються за докладнішою інформацією по соціальним питанням.

Сьогодні, 12 лютого на базі бібліотеки відбувся діалог на економкошику «Монетизація субсидій» між користувачами філії та представниками соціального захисту населення.

Метою проведеного заходу було підвищення рівня поінформованості читачів щодо послуг служби соціальної підтримки населення, обслуговування та підтримки осіб з інвалідністю, нарахування монетизації субсидії та пільг.

На захід були запрошені особи з інвалідністю по зору з УТОС.

Заступник начальника відділу прийому громадян Управління соціального захисту Подільського району Шпильова Світлана Василівна розповіла про особливості перерахунку субсидій, які були здійснені наприкінці 2019 р., порядок подачі документів. Працівників бібліотеки також цікавило питання порядку виплати субсидій працюючим пенсіонерам.

А головний спеціаліст відділу прийому громадян Щука Ольга Василівна розповіла про переваги отримання субсидій через банківські установи, зручність оформлення через електронне пенсійне посвідчення – як документа, що одночасно є посвідченням особи і платіжною карткою.

В затишній атмосфері користувачі отримали відповіді на свої питання та поради від кваліфікованих спеціалістів.