Карантин

2020-03-17

/Files/images/ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!.jpg

З 17 березня 2020 р. карантинні заходи посилюються, закриваються для відвідування публічні заклади, у тому числі бібліотеки. Звернення Глави держави щодо протидії коронавірусу див. тут.

Ми звертаємось до членів ВГО Українська бібліотечна асоціація та усіх бібліотекарів.

Давайте підтримаємо наших користувачів та організуємо дистанційне обслуговування.

Давайте поширювати достовірну інформацію як запобігти розповсюдженню коронавірусу COVID 19.

Ми звертаємось до керівників бібліотек.

Давайте підтримаємо один одного та організуємо дистанційну роботу бібліотекарів там, де це можливо.

Ми звертаємось до влади.

Бібліотеки та бібліотекарі – ваші надійні партнери в інформуванні місцевих спільнот щодо профілактики та боротьби з поширенням коронавірусу COVID 19 та неправдивою інформацією.

Оперативна ситуація та поради як запобігти захворюванню на ресурсах:

Зберігаємо спокій та дотримуємось заходів безпеки.