Діти, які люблять читати, краще навчаються в школі

2020-06-16

/Files/images/1331528_13559026.jpg

Діти, які люблять читати, краще навчаються в школі

Для деяких людей книги – це чудовий час для розвитку та розваг. До того ж, як показує нове дослідження, хороша книга може підвищити навички грамотності учнів більше, ніж навчальний матеріал. Вчені впевнені, що регулярне читання улюблених книг може значно покращити успішність дитини в школі.

Так вважають дослідники з університету Малаги в Іспанії та Університетського коледжу в Лондоні. В дослідженні взяли участь понад 43 тисячі іспанських студентів віком від 10 до 11 років. Потім цих же учнів переоцінили у віці 13-14 років.

Учні, які три місяці читали книги поза школою, на 0,22 бала підвищили свої середні оцінки. Зокрема, переваги помітили у тих дітей, які читали великі книги та романи, а не комікси, газети, журнали чи навіть короткі оповідання.

Дослідження також виявило кілька цікавих статистичних даних щодо відмінностей у читанні різних груп студентів. Наприклад, дівчатка, як правило, читають більше книжок, оповідань та газет, а хлопчики віддають перевагу коміксам чи журналам.

Як привити дитині любов до читання. Для того, щоб дитина почала любити читати, батьки повинні дозволяти їй читати вголос, читати там, де заманеться, перечитувати улюблені книги та не примушувати дитину дочитувати книгу до кінця.

Дозвольте дитині вибрати книжку самостійно. Ви можете скласти список улюблених книжок вашої дитини та почати з них. Але не варто обмежуватися лише художніми книжками. Оберіть цікаву статтю з енциклопедії, яка можуть допомогти вашій дитині в навчанні.


Джерело:https://24tv.ua/family/diti_yaki_lyublyat_chitati_krashhe_navchayutsya_v_shkoli_doslidzhennya_n1331528

Кiлькiсть переглядiв: 11

Коментарi