Еко-квест "Світ в твоїх долонях"

2020-07-22

/Files/images/Fotoram.io(9).jpg

22 липня у бібліотеці-філії №6 пройшов індивідуальний еко-квест «Світ в твоїх долонях» для користувачів бібліотеки різних вікових категорій. В квесті кожний учасник окремо пройшов маршрут на поставлений час з 9 екологічних станцій: «Екологічна розминка», « Хто це? Що це?», «Прохання природи», «Золоті розсипи смітників», «Лікарські рослини», «Охорона природи», Екологічний кросворд», «Похідна».

В ході проходження маршруту гравець отримував підказку в пошуку наступної станції та збирав елементи пазлу, виконував екологічні завдання про охорону та збереження природи, просуваючись від однієї екологічної станції до іншої.

Кращий результат квесту за правильністю відповідей та коротший час показала Невідома Анастасія, учениця 8 класу.