Вітання рідному місту

2020-09-19

/Files/images/Fotoram33.io(1).jpg

Вітання рідному місту

19 вересня бібліотека-філія № 6 ім. Л.Куценка долучилася до Дня святкування міста. Для своїх відвідувачів бібліотекарі підготували цікаву програму.

Бібліотекарі на вулиці вручали перехожим візитівки бібліотеки, пропонували переглянути новинки книг про Кропивницький з краєзнавчого куточка «Мій рідний край – найкраще місце на землі». Працівники бібліотеки надали користувачам експрес-інформацію «В цьому місті я живу» про історію нашого міста.

Користувачі активно брали участь у інтелектуальному тирі «Мій край крізь гомін століть».

Відвідувачі згадували історію рідного міста, ділилися враженнями, як за останні роки змінюється місто. Малеча письмово висловили привітання та побажання нашому місту. Відвідувачі фотографувалися з фоторамкою «Вітаю рідне місто».

Тож святкувати День міста в бібліотеці – це цікаво, весело і незабутньо!