Шановні відівідувачі!

У розділі Події ви можете переглянути інформацію про масові заходи, конкурси, вікторини, зустрічі, творчі майстерні, книжкові виставки та виставки художників та майстринь народної вишивки, флеш-моби тощо, які відбуваються у нашій бібліотеці та можете стати їх учасниками і проявити свої таланти. У розділі Галереї зможете переглянути фото проведених у нашій бібліотеці заходів.

У бібліотеці-філії №6 діяв літературно-музичному клубі "Чайка" з 2006 по 2016 рік. З 2017 року діють: клуб авторської пісні та поезії "Струни душі" та жіночий клуб "Стильна штучка" .

Привітні біліотекарі нададуть консультації та поради по користуванню комп"ютером та Інтернетом. У затишній обстановці ви зможете за комп"ютером підготувати реферат, повідомлення, переглянути відео, поспілкуватися з друзями тощо.