Виставкова робота бібліотеки дуже корисна для розкриття книжкового фонду, робить його більш зрозумілим та "прозорим". Книжкові виставки являються візитною карткою, яка відображає стиль бібліотеки.

Пропонуємо Вам переглянути книжкові виставки нашої бібліотеки.

/Files/images/SAM_2273.jpg

Книги виставки-довідника "Майбутнім геніям" допоможуть Вам отримати знання про навколишній світ : про те, що являє собою Всесвіт і наша планета, які тварини і рослини є на Землі, як розвивалася наша цивілізація, інформацію про найвищі досягнення людства, цікаві факти про розвиток народів, хто і коли придумав звичні нам речі.

/Files/images/SAM_2250.jpg

Виставка-порада "Закон - путівник по життю" дасть поради з представленої літератури, як слід поводитися в тій чи іншій ситуації, а також покаже, які Ваші права порушуються, чи достатньо Ви знаєте закон, щоб відстоювати свої права та не порушувати закон.

/Files/images/SAM_2254.jpg

Виставка-персоналія "Наша шана, любов і святиня" розповість про нелегкі стежки життєвого шляху сина українського народу - поета, художника, борця Т.Г.Шевченка, познайомить з деякими його творами, а також з місцями вшанування поета на Україні.

/Files/images/SAM_2257.jpg

Книги, представлені на виставці-подорожі "Квітни мій краю, земля Кіровоградська!", допоможуть Вам краще вивчити минуле і зрозуміти сьогодення, познайомлять з мальовничими куточками та відомими людьми Кіровоградщини.

/Files/images/SAM_2256.jpg

Фото-вікторина "Впізнай рідне місто" є доповненням до виставки-подорожі "Квітни мій краю, земля Кіровоградська!", в якій можна вгадати відомі місця Кіровограда.

/Files/images/SAM_2272.jpg

Корисні поради, які Ви знайдете у виставці-пораді "Сімейна скарбничка", зроблять процес виховання дитини ефективним і необтяжливим.

/Files/images/SAM_2280.jpg

Виставка-рекомендація "Чарівний світ казок" відкриває для дітей розмаїття яскравих казок та казкових пригод, в які хочеться поринути.

/Files/images/SAM_2265.jpg

Виставка-презентація "Зі сторінки до сторінки - презентуємо новинки" рекламуються нові надходження дитячої літератури.

У виставці-рекомендації "Подружці на вушко" дівчата знайдуть відповіді на численні питання, що хвилюють підлітків, отримають практичні поради, що стосуються різних сфер нашого життя.

/Files/images/SAM_2294.jpg

У виставці-творчості "Дитячі фантазії" представлені яскраві малюнки дітей.

/Files/images/SAM_2298.jpg

Виставка-творчість "Дитячі фантазії" доповнена дитячими поробками.

/Files/images/SAM_2261.jpg

У виставці-пораді "Обирай своє майбутнє" школярі, абітурієнти та випускники зможуть знайти інформацію про освіту, профорієнтацію та працевлаштування молоді в Україні та за кордоном.

/Files/images/SAM_2275.jpg

Тематична поличка "Україна - рідний край" запрошує читачів у подорож по рідній країні, в доступній формі знайомить з історією України, символікою, природними багатствами та культурою, звичаями, даючи цілісне уявлення про Україну як незалежну демократичну державу.

/Files/images/SAM_2296.jpg

У тематичній поличці "Усі секрети кулінарії" подано рецептуру та технологію приготування різноманітних страв з ілюстраціями щодо їх оформлення.

/Files/images/23.jpgУ книгах, представлених на тематичній полиці "2013 - рік математики" Ви знайдете цікаві математичні факти, історії з життя математиків, означення, описи понять, правила, теореми, закони, властивості, формули, математичні таблиці, розв’язання задач з елементарної математики. Перегляньте і при потребі використаєте збірки прикладів. Матеріал, розміщений на тематичній полиці, може стати в нагоді не лише учням, вчителям математики, але й тим, хто бажає відновити знання з математики.

/Files/images/SAM_2309.jpg

У фото-виставці "Чорнобиль: біль нашої Землі" висвітлюються події, що відбувалися під час трагедії на Чорнобильській АЕС, а також тут представлені фото, на яких учасники мітингу різних країн виступають проти використання ядерної енергії та беруть за приклад наслідки Чорнобильської катастрофи.

/Files/images/24.jpg

Арт-виставка "Світле свято Великодня" присвячена нашому улюбленому весняному святу. Завдяки матеріалам виставки, Ви можете дізнатися про традиції Великодня і виготовити неповторні листівки. Привітання, представлені у виставці, будуть дуже оригінальні і принесуть радість друзям і близьким.

/Files/images/SAM_2329.jpgУ виставці-пам"яті "Спогади, обпалені війною" нагадується про події Великої Вітчизняної війни та присвячується дню Перемоги. У 1941-1945 роках не було безіменних героїв. Всі, хто воював на фронті, в партизанських лісах, підпіллі,стояв біля верстата, трудився в полі, - всі були Солдатами Перемоги.

/Files/images/SAM_2347.jpg

Виставка-застереження "Здоров"я - це скарб! Цінуй його!" попереджає про згубний вплив поганих звичок на здоров"я та життя людини. Матеріали виставки надають можливість навчитися дбайливо ставитися до свого здоров"я.

• Лариса

2014-03-18 10:32:09

Переглянула ваші виставки і зрозуміла на скільки креативні працівники тут працюють....