Правова невідкладна допомога "Підліток і закон"

2014-12-10

/Files/images/10.jpg

10 грудня в рамках Тижня права в бібліотеці–філії № 6 було проведено годину правової невідкладної допомоги з учнями 10 класу НВК №26 на тему: «Підліток і закон». Бібліотекар розповіла дітям про передумови, необхідність виникнення законів, їх роль в житті людини, зокрема підлітків. Присутній на заході Голова ради Кіровоградської обласної громадської організації «За правову державу» Коротков Віталій Васильович познайомив учнів з їх правами та обов’язками. Запрошений на захід Жученя Віктор Семенович, представник уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Кіровоградській області, розповів присутнім про зміни в законодавстві, про те, які правопорушення найчастіше трапляються серед молоді нашого міста, а також відповів на численні запитання учасників заходу.