• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Жіночий клуб "Стильна штучка"

Новий клуб в бібліотеці

З січня 2018 року в бібліотеці-філії № 6 відкрився новий жіночий клуб «Стильна штучка», який зігріває серця наших читачок живим теплом позитивних емоцій, нових вражень, душевністю неординарних зустрічей.

Дуже влучно помітив французький письменник А. де Сент-Екзюпері: «Найбільша розкіш – це розкіш людського спілкування». Спілкування у клубі - це чудова можливість поділитися своїми знаннями і враженнями, відпочити душею, знайти розраду від повсякденних одноманітних справ і турбот.

Кожного засідання клуб «Стильна штучка» збирає панянок «зі стажем» та нових прихильниць. Відрадно, що ми допомагаємо жінкам у соціально-психологічній реалізації. Так, члени клубу можуть не тільки виявити свої здібності, інтереси та очікування, а й отримують імпульс до саморозкриття у колективі, відчувають себе активною самостійною особистістю.

На першому засіданні панянок дуже зацікавила незвичайна зустріч – з консультантами фірми «Юнайсі» Гейко Вікторією та Афанасьєвою Тетяною, які розповідали про стиль, красу і здоров'я сучасної жінки.

Уміння співпереживати, взаємоповага, любов до книги, різноманітні інтереси об’єднують учасниць нашого жіночого клубу, допомагають з оптимізмом дивитися у майбутнє, знаходити моральну підтримку серед товариства. У клубі панує доброзичлива, привітна атмосфера, взаєморозуміння, позитивний настрій.

Запрошуємо всіх бажаючих панянок відвідати засідання жіночого клубу «Стильна штучка»
кожної 3-ї суботи місяця о 14.00
за адресою: вул. Михайлівська, 29/33, тел. 24 – 12 – 88
Кiлькiсть переглядiв: 329

Коментарi