Розважальний марафон "Хай завжди бринить дитячий сміх"(до Дня захисту дітей)

2013-05-30

/Files/images/SAM_2352.jpg

Бібліотека-філія № 6 провела розважальний марафон «Хай завжди бринить дитячий сміх» ( до Дня захисту дітей) з учнями НВК №26. Бібліотекарі розповіли про Міжнародний день захисту дітей. Діти повторили та закріпили знання про права та обов’язки дітей за допомогою конкурсів, вікторин та ігор. На завершення заходу діти написали свої побажання та мрії на «Дошку побажань» та прийняли участь у конкурсі «Малюнок на асфальті «Моя родина».

Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони виросли здоровими та радісними, щоб їх бажання збувалися.

День захисту дітей - це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Сподіваємося, що дитячі малюнки на асфальті допоможуть суспільству згадати про це і замислитися!