Літературно-поетичний вечір «Євген Маланюк – поет і особистість»

2017-01-19

/Files/images/img012.jpg

19 січня 2017 року працівники бібліотеки-філії № 6 завітали до учнів 10 класу НВК № 26 на урок літератури, де відбувся літературно-поетичний вечір «Євген Маланюк – поет і особистість», присвячений 120-річчю від дня народження поета-земляка. Ім’я Євгена Филимоновича замовчувалося довгий час і лише в часи Незалежності було повернуте українцям. Він прийшов і залишився справжнім патріотом у своїй вільній Елладі назавжди. Протягом заходу пригадали основні віхи його життя й творчості, учні відкрили його для себе не лише, як поета, культуролога і літературного критика, але і як полум’яного борця за незалежність України. Учасники упродовж вечора декламували вірші відомого поета, що ще раз доводить, що Євген Филимонович Маланюк залишається знаковою постаттю української літератури, поетом глибокої думки й вольової напруги, який створив власний світ людини, літератора і сина свого народу.