Шахи – гра для інтелектуалів

2019-02-23

/Files/images/20190208153017.jpg

Шахи – гра для інтелектуалів

23 лютого в бібліотеці-філії № 6 відбувся шаховий турнір серед дорослих користувачів бібліотеки.

У змаганнях брали участь 12 шахістів, які виборювали звання кращих. Серед них були шахісти з досвідом - Колісніченко Микола Миколайович (1 розряд з шахів, брав участь у міських та районних змаганнях) та Аскері Аркадій Миколайович (кандидат в майстри спорту, брав участь у міських та районних змаганнях). Учасники переконані, що гру в шахи називають інтелектуальною, спортивною, а дехто навіть вважає, що це навіть не гра, а ціле мистецтво.

Шахові інтелектуали з користю провели свій вільний час в бібліотеці та подарували їм радість творчості. Всі присутні: і учасники, і вболівальники отримали масу позитиву.