Відеогодина «Чорнобиль: чорний спомин, вічний біль»

2019-12-13

/Files/images/Fotoram.io(7).jpg

Чорний спомин, вічний біль

13 листопада , напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, в бібліотеці-філії № 6 відбулася відеогодина «Чорнобиль: чорний спомин, вічний біль», яка була направлена на виховання патріотичних почуттів у підростаючого покоління, яке має знати та пам’ятати про долі сотень тисяч відомих та безіменних приборкувачів оскаженілого «мирного атому» та його жертв.

Учасники відеопоказу переглянули презентацію «Ті, що ввійшли в полум’я» - про пожежних, які першими вийшли на лінію вогню і отримали смертельну дозу радіації. Бібліотекарі знайомили користувачів з літературою на книжковій викладці «Чорний птах гіркої пам’яті» та рекомендували прочитати художні твори С.Алексієвич, Л.Костенко, Є.Гуцала, І.Драча та інших про страшні події 1986 року.