День бібліографії «Колесо книжкової фортуни»

2022-02-15

Iмперія інформації15 лютого, протягом дня у бібліотеці-філії № 6 ім. Л.Куценка відбувся День бібліографії «Колесо книжкової фортуни»В рамках програми Дня бібліографії увазі користувачів була представлена ​​книжкова виставка-поліглот «Парад словників», де виставлені словники, що надійшли в бібліотеку за останні роки.Бібліографічний огляд літератури «На допомогу навчанню» розкрив новинки літератури, де кожен мав змогу знайти для себе актуальну літературу. Протягом дня бібліотечні працівники провели для користувачів консультації та практичні уроки по оперативному пошуку інформації в довідково-пошуковому апараті бібліотеки.Кожен з бажаючих взяв участь у бібліографічній грі «Колесо книжкової фортуни» , в ході якої відповідали на цікаві питання.