Голосні читання «Почитаємо разом Кобзаря»

2023-03-08

Поетичними стежками Кобзаря
До Дня народження Т.Г.Шевченка 8 березня в бібліотеці-філії №6 ім. Леоніда Куценка пройшли голосні читання «Почитаємо разом Кобзаря». Під час заходу користувачі читали вірші, поеми, де поет висловлює своєю любов до України, поринули у безмежний світ Шевченкової поезії.
На книжковій викладці " Почитаємо разом Кобзаря " були представлені книги про життя і плідну творчість Великого Українця.
Для користувачів бібліотекарі підготували вікторину «Найважливіші періоди життя та творчості Кобзаря». Присутні згадали життєві сторінки творчості генія, наголосили на тому, що Тарас Шевченко це більше, ніж митець. Ця людина давно стала символом, знаком, легендою. Його творчість - не просто поетичні рядки, а філософія і мудрість.