Історичний екскурс «Шляхами української державності»

2023-07-27

Державність вимріяна поколіннями

Усіх, хто цікавиться історією, бібліотекарі бібліотеки-філії № 6 імені Леоніда Куценка запросили 27 липня відвідати історичний екскурс «Шляхами української державності».
Під час заходу відвідувачі переглянули відео «Історія України за 15 хвилин» та прослухали інформацію про формування та становлення української державності протягом багатовікової історії.
Бібліотекарі провели огляд виставки-панорами «Держави славна назва – Україна», що відображає різні сторінки історії нашої країни.
А наймолодшим користувачам запропонували переглянути пізнавальну відео-вікторину «Моя Україна».
Присутні з задоволенням взяли участь у майстер-класі «Голуб миру», де змайстрували своїми руками символ миру на жовто-блакитних кольорах.