• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

День інформації «Минуще все, лиш слово не минає» (до 160-річчя від дня народження Івана Франка)

2016-05-12

/Files/images/c_0be34ef83037728ca081689fb55a43ef.jpg

День інформації «Минуще все, лиш слово не минає» у бібліотеці-філії № 6 був присвячений 160-й річниці від дня народження та 100-річчя дня пам’яті славетного Івана Франка. Протягом дня у бібліотеці проводилися бесіди біля книжкової виставки « Іван Франко – універсальний геній України», пройшла родинна акція «Читаємо твори І.Франка разом», де користувачі бібліотеки мали змогу краще ознайомитися з його творчістю.

З учнями 1-А класу НКВ № 26 бібліотекарі провели голосні читання «Казки Івана Франка – дітям». Діти з великою цікавістю переймалися пригодами різних звірів. А під час гри-вікторини «Коли ще звірі говорили», школярі познайомилися з іншими героями казок українського класика.

Іван Франко – це безмежна країна, яка досі не має своєї наукової карти. Є в ній місцевості й дороги, добре знані кожним зі шкільної парти. Але є околиці, у які спробували зазирнути й ми, подорожуючи разом із героями його творів, щоб глибше зрозуміти неповторний світ Франка.